Журналісти дізналися таємниці слідства у справі судді-хабарника Швеця

Суддя Вищого госпсуду Віктор Щвець отримав хабар у 140 тисяч доларів та має паспорт громадянина Угорщини. Такі унікальні факти зі справи судді-хабарника журналісти "СтопКору" отримали з ексклюзивних матеріалів слідства, які потрапили у розпорядження розслідувачів.

Про це на свої сторінці у соцмережі написав журналіст Артем Лагутенко.

"Віктора Швеця затримали на хабарі наприкінці березня. Його взяли на гарячому у закладі громадського харчування. Тоді в СБУ зазначили, що під час обшуку у судді вилучили солідну суму грошей, утім так і не уточнили, про які цифри йдеться. Окрім того, у заяві правоохоронців йшлося про те, що суддя мав паспорт громадянина іноземної держави. Проте якої саме, тоді у СБУ секрету так і не відкрили. Ми отримали унікальні кадри не лише затримання, але й обшуків у пана Швеця. І дізналися багато цікавих подробиць.

Найцікавіше те, що вже три місяці ГПУ йому не оголошує про підозру. Не кажучи вже про слідчі дії. Суддя весь цей час кочує з лікарні в лікарню, щоби з ним не провели слідчих дій", - написав журналіст та виклав фото на підтвердження своїх слів.

"СтопКор" провів розслідування та дізнався, звідки у судді-хабарника імунітет від правосуддя та хто покриває зловмисника весь цей час. Подробиці "СтопКор" покаже вже сьогодні о 20.00 на 5 каналі.

Коментарі