Журналіст Максим Опанасенко зняв на камеру завершений вигляд маєтку радника президента України "агробарона" Юрія Косюка. Він знаходиться поблизу Феофанії.

Новину повідомляє "Преса України".

"Агробарон Косюк добудував свій Версаль. Ми були в шоці у 2015-му, коли він почав зводити його на території археологічної пам'ятки впритул до парку Феофанія. Вже все готове і я у ще більшому шоці. Ну, гляньте самі", – прокоментував кадри автор відео.

Він зазначив, що тепер відпочинок у парку відбувається під наглядом охорони маєтку, сторожових собак, камер спостереження. До того ж, під час прогулянки постійно натикаєшся на високі паркани.

Як відомо, Юрій Косюк є власником ПАТ "Миронівський хлібопродукт" і торгової марки "Наша Ряба". В минулому році він потрапив у рейтинг найбагатших українців за версією Forbes, посівши 5 місце з 1 мільярдом статку. Слід зазначити, що його підприємство є найбільшим українським виробником курятини.

Нагадаємо, відомий український журналіст та народний депутат Сергій Лещенко зазначив, що нинішня політична верхівка країни вже зуміла розпиляти гроші, які надійдуть з державного бюджету на допомогу українським фермерам.

Коментарі