Живи і пам’ятай: перед вікнами офісу Медведчука з’явився величезний портрет Стуса

17.08.2018 11:59

В українській столиці пройшла акція біля офісу напівмертвого партійного проекту Віктора Медведчука СДПУ (о). В рамках заходу "#МедведчукМиНеЗабули!" під вікнами парторганізації з'явився портрет загиблого поета і написи "Ваті торба" та "Свободу Сенцову".

Скандал, пов'язаний з роллю одіозного політика Віктора Медведчука в трагічній долі українського поета-дисидента, і не думає вщухати. За справу взялися українські активісти, передає "Укрінформ".

Кілька десятків активістів 16 серпня, в четвер, прийшли до офісу СДПУ (о) – партії, яка причетна до Віктора Медведчука, і залишили портрет Василя Стуса перед вікнами будівлі. Крім портрета, на стіні з'явилися написи "Ваті торба" та "Свободу Сенцову".

Акцію підтримала міністр Уляна Супрун: вона прийшла на захід у футболці з зображенням Олега Сенцова. Міністр заявила, що борг кожного українця – підтримати наших співвітчизників, які є в'язнями Москви, як колись був Василь Стус.

За словами активістів, це вже не перший їхній візит до офісу Медведчука, написи на підтримку Олега Сенцова залишали там і раніше, але їх просто зафарбовували. Мабуть, це робили співробітники, щоб не муляти очі свого проросійського шефа – кума Путіна.

Коментарі