Депутат Гордійчук роз’їжджає Києвом на незадекларованому мерседесі люкс-класу

Депутат Хмельницької облради Андрій Гордійчук їздить Києвом на незадекларованому Мерседесі. Машину з номерами «АА0700ТС» активісти «Стоп корупції» помітили біля будинку політика на столичному Печерську. Саме через вікно залізного коня активісти зачитали агромагнату текст підозри у шахрайстві, зловживанні службовим становищем та брехні в декларації. 

 

Це не єдина машина, яку Гордійчук «забув» внести у свою декларацію. За даними інсайдерів, агроаферист, який ошукав сотні селян на Хмельниччині, володіє цілим автопарком з 17 машин. Також у його власності Мерседес з номерним знаком «ВХ0707ВО», Тойота Ленд Крузер 200 – машина супроводження з охоронцями та ексклюзивний Мерседес купе S500 з іменним номерним знаком «LA REINE», так само як і однойменний магазин «LA REINE» його цивільної дружини.

А ще хвацький політик користується одразу двома гелікоптерами.

 

«Можливо, такий величезний парк наземного та повітряного транспорту політику потрібен, щоб завжди бути мобільним. Він тікає від журналістів. Його немає на робочому місці – у Хмельницькій облраді. Ми неодноразово фіксували його прогули. Він має величезні борги перед селянами за поставлене ними молоко. З його елеватора зникло зерно, збитки вимірюються мільйонами гривень. В приміщеннях його «Першого аграрного кооперативу» йдуть обшуки. І це все – це з одного боку. З іншого – шикарний незадекларований автопарк, дружина – власниця елітного бутика, півтора мільйона на освіту дитини за кордоном та відкриття власного ресторану у Києві незабаром», – зазначають журналісти «СтопКору», які провели серію розслідувань щодо рейдерства та афер, у яких замішаний Гордійчук.

Коментарі