Життя на кладовищі: у Вишгороді влада ховатиме людей упритул із приватним сектором

У Вишгороді за вказівкою міської влади вирубали 200 дерев без компенсації екологічних виплат та ще додатково виділили 4 гектари землі під кладовище. Похоронні процесії йтимуть через приватний сектор. Про це стало відомо журналістам «СтопКору».

«Ми виїхали на кладовище та поспілкувались з інсайдером щодо проблематики кладовища. З’ясувалось, що загалом місцеві жителі не заперечують проти такого сусідства, вони виступають проти того, що через їхню вулицю будуть проходити процесії. Також за підписом мера вирізали близько 200 дерев без компенсації екологічних витрат і видали під захоронення додатково 4 га землі», – дізнались журналісти «СтопКору».

Нагадаємо, раніше «СтопКор» повідомляв, що міська влада Вишгорода передала один з корпусів місцевої лікарні під забудову. Земля під інфекційним корпусом відведена ЖК «Ярославичі 2». Деталі справи представники проекту дізнались від головного лікаря вишгородської лікарні.

«Ми зустрілись із головним лікарем вишгородської лікарні, щоб розпитати про недобудову біля медзакладу.

Він пояснив, що колись тут будувався інфекційний корпус, однак наразі його не існує, а земля під ним вже виділена під забудову ЖК «Ярославичі 2». А щодо будівлі, що перебуває в плачевному стані, то він пояснив, що вона на балансі МОЗ і зараз триває процес її повернення на баланс міста та ремонту для потреб лікарні», – розповів правозахисник «Стоп корупції» Костянтин Варшавський.

Додамо, що днями активісти «Стоп корупції» у рамках громадського моніторингу зафіксували незаконне будівництво у ЖК «Ярославичі 2» у Вишгороді на Київщині. За даними представників проекту, декларація на початок будівельних робіт 4 секції скасована.

«Ми виїхали на місце, щоб з’ясувати, чи є належні документи на ведення будівництва, оскільки з’явилася інформація, що на даний час скасували декларацію на початок будівельних робіт 4-ї секції. За нашими даними, ДАБІ області виписало припис про зупинення робіт.

Проте перед нами охорона зачинила ворота, а керівництво об’єкта не схотіло спілкуватися з активістами», – розповіли стопкорівці.

Представники проекту викликали на місце поліцію.

 

За даними з відкритих джерел, забудовник Ярославичі 2 – «ДБК-ЖИТЛОБУД».

Житловий комплекс у Вишгороді Київської області є продовженням проекту індустріальної та індивідуальної серії будівництва у місті.

Комплекс складається з чотирьох сучасних 25-ти поверхових житлових будинків, які знаходяться по вул. Кургузова, 11А.

Коментарі