Жителям “ДНР” порадили швидше міняти українські паспорти

У "ДНР»" попередили, що власники українських паспортів, які проживають у зоні кризової ситуації, мусять змінити свої документи. Інакше їх чекає розмова з "поліцією республіки".

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив журналіст Олексій Чібісов. Новину передає "Преса України".

За словами журналіста Олексія Чібісова, бойовики "ДНР" розпочали полювання на донеччан, які досі не позбулись своїх українських паспортів. Так, ватажки "республіки" закликали таких громадян обміняти паспорти на папір, який засвідчує "громадянство республіки".

"Після Нового року заміна паспорта буде обов'язковою. Всіх з українськими документами накажуть затримувати та відправляти в відділення "поліції". Те ж саме стосується й автомобільних номерів", – зазначив журналіст.

Чібісов припустив, що такий крок терористів можна пояснити майбутньою мобілізацією. Оскільки багато людей в ході війни виїхали з зон кризової ситуації, "ДНРівцям" необхідно складати списки призовників. За його словами, до останніх входитимуть абсолютно всі, опираючись на "закони воєнного часу".

"Нещодавно до військкомату викликали інваліда з двома малолітніми дітьми на руках. До слова, він уже проходив "строкову службу" в 2014-му. Ходять чутки, що готуються до прориву фронту", – підсумував Чібісов.

Коментарі