Жителі ЖК “Комфорт Таун” звернулись до міністра Семерака через діяльність скандального заводу “Фанплит”

Представники ініціативної групи ЖК «Комфорт  Таун» звернулись до міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака з проханням втрутитись у ситуацію навколо діяльності заводу з виготовлення фанери та плит «Фанплит» у Дніпровському районі Києва. Активісти вимагають від урядника створення робочої групи для вирішення питання щодо винесення потужностей виробництва за межі Києва.

Про це місцеві жителі написали у коментарях до посту міністра Семерака щодо домовленостей зі столичною владою для в вирішення екологічних проблем.

«З Віталієм Кличком сьогодні домовилися створити спільну робочу групу, яка працюватиме над вирішенням екологічних проблем столиці. Йшлося про роботу державних підприємств «Радикал» та «Радон», сміттєспалювального заводу «Енергія» та Дарницької ТЕЦ, оператором якої є ТОВ «Євро-реконструкція». Також вийдемо на створення списку об’єктів забудови, де екологічна громадськість висловлює застереження.

Столиця є найбільш динамічним регіоном в країні та має бути взірцем екологічної політики. Я ціную прихильність мера Віталія Кличка до європейських екологічних стандартів. Але Київ повинен стати не лише лідером економічного зростання, а в першу чергу і чистим безпечним містом.  Міська влада демонструє готовність таке лідерство отримати. Мінприроди готове надати усі фахові консультації. А децентралізація фінансів може забезпечити гарний результат по найбільш резонансних об’єктах вже в короткостроковій перспективі», – зазначив Остап Семерак у своєму Фейсбуці.

«Пане міністре, ініціативна група мешканців ЖК Комфорт Таун уже кілька років скаржиться на діяльність заводу «Фанплит» по сусідству з комплексом. Підприємство фактично отруює людей викидами формальдегіду. Місцеві жителі уже звернулись до столичної влади з цього приводу. Міський голова Віталій Кличко особисто знає про ситуацію, минув місяць, а у мерії досі не створили відповідну робочу групу. Під петицією з ініціативою про перенесення потужностей заводу за межі міста підписались понад 10 тисяч людей. Посприяйте, будь ласка, вирішенню цього питання», – написали активісти ЖК «Комфорт Таун» у коментарях до публікації міністра екології та природних ресурсів.

Коментарі