Жителі столичних Осокорків відсвяткували День знань з розважально-пізнавальними уроками

10.09.2018 15:54

Впродовж дня захід відвідали близько півсотні людей. Вони не лише розважалися, але й трохи повчилися і згадали шкільні предмети. Тут були і весела хімія, і сферичний кінотеатр, інтелектуальна скринька-сюрприз та навіть віртуальна реальність. Організатори запевняють, що такі заходи проводитимуть регулярно, адже незабаром тут з'явиться один з найкращих парків у столиці.

Журналісти «СтопКору» поспілкувались з учасниками заходу та місцевими жителями, аби оцінити їх враження.

«Основна мета є розважальною, але як і будь-який інший розважальний акт, вона щось в собі несе. В даному випадку я бачу популяризацію науки», - відмічає Євген Вахтенко, вчитель хімії. Мешканець Осокорків Руслан зазначає: «Непогано, якби було побільше таких дитячих свят. «Патріотика» в цьому плані молодці, мені подобається, що багато майданчиків».

«В принципі я не проти будівництва, головне, щоб забудовник дотримався своїх поставлених цілей. Зокрема, щоб зробив так, як по плану», - додає місцева жителька Ірина.

Нагадаємо, невдовзі тут планується зведення нового житлового масиву за допомогою залучених Банком «АРКАДА» від інвесторів коштів, хоча група людей повсякчас намагаються цьому завадити – про це конфлікт і сутички «СтопКор» розповідав у минулих випусках.

Попри всі конфлікти організатори заявляють, що подібні громадсько-розважальні заходи стануть доброю традицією. А «СтопКор» і надалі слідкуватиме за розвитком подій.
Відеорепортаж зі свята:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X