Жителі селища на Київщині на народному вічі підтримали селищну голову Матюшину та вимагали розпуску сільради

У селищі Коцюбинському на Київщині місцева громада зібралася на народне віче. Людей вивела на вулиці спроба місцевих депутатів захопити владу у селищі. Про це з місця подій повідомила журналіст "СтопКору" Лілія Ткачук.

"Громада збирала підписи та голосувала за розпуск ради і позачергові вибори. А все через те, що під час останньої сесії сільради депутати, більшість яких є представниками партії "Нові обличчя", намагалися влаштувати "переворот". Політики проголосували за відсторонення від виконання обов’язків голови Ольги Матюшиної. Сільрада Коцюбинського фактично саботує роботу та протягує незаконні рішення. За всім стоїть забудовник і мер Ірпеня - Карплюк. Він хоче приєднати Коцюбинське до Ірпеня, бо там багато незабудованої землі. А депутати місцевої ради - практично всі його люди", - зазначає журналістка.

 

237773847

На вічі були присутні народні депутати Ольга Червакова та Ірина Суслова, а також голова Київської ОДА Максим Мельничук.

237773420

 

"У Коцюбинському зараз відбувається те саме, що було під час формування ДНР-ЛНР: переворот, інспірований ззовні, тоді - з сусідньої Росії, зараз - із сусіднього Ірпеня. У самопроголошених республіках владу захоплювали депутати, орієнтовані на Путіна, тут - депутати, орієнтовані на мера Ірпеня Володимира Карплюка... Події в Коцюбинському - це атака на демократію і найбільший за всю історію України виклик ідеї децентралізації. Якщо ми передамо повноваження бандитам при владі, держава просто рухне", - зазначила народний депутат Ольга Червакова.

237773160

 

У Верховній Раді в курсі політичного конфлікту у Коцюбинському. У комітеті парламенту з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування вже розглянули питання суперечностей місцевої влади та ради у селищі на Київщині. Члени комітету майже одноголосно ухвалили рішення про створення робочої групи, яка дослідить проблему і відвідає сесії Коцюбинської ради, зауважила народний депутат Ірина Суслова. Одним із можливих розв’язань проблеми, на думку політиків, можуть бути перевибори у Коцюбинському.

237772959

 

237772153

 

237771824 (1)

 

237772437 (1)

 

 

Коментарі