Згоріла хата – гори, сарай: директор Київського крематорію Дашуков захоплює землю сусідів?

Підпалили хату, підсадили на оковиту господаря, а земельну ділянку переписали на сусіда. Про такі способи розширення житлових умов родини директора столичного крематорію розповів сусід Ігоря Дашукова.

За словами чоловіка, його обійстя межує з ділянкою чиновника. Спочатку за невідомих обставин загорівся будинок чоловіка, а потім він з'ясував, що на його землю накинув оком Дашуков. Про це житель села Рожни розповів журналісту Сергію Медянику, який разом з активістами «Стоп корупції» привіз припис Держгеокадастру Дашукову. За документом господар має засипати своє штучне озеро та повернути ділянці первинний вигляд або сплатити штраф.

На використання припису у Дашукова є місяць. Про це активістів «Стоп корупції» повідомили у Броварській РДА у відповідь на запит громадської організації.

«Нецільове використання земельної ділянки тягне за собою штраф до 480 грн.

Під усуненням мається на увазі повернення земельної ділянки в первинний стан, тобто як ділянка для сільського господарювання (город). Дашуков має викачати та засипати штучну водойму і провести рекультивацію», – пояснили у «Стоп корупції».

Нагадаємо, улітку активісти «Стоп корупції» влаштували імпровізоване поховання очільника СКП «Київський крематорій» Ігоря Дашукова. Символічну труну з муляжем спалили у так званому антикорупційному крематорії. У такий спосіб організатори привернули увагу до порушень в роботі Київського крематорію та його директора Дашукова.

Зазначимо, що активісти проекту неодноразово фіксували прогули в роботі Дашукова.

Коментарі