Земельна комісія Київради розгляне питання про збереження скверу Максима Шаповала у Києві

Земельна комісія Київради у вівторок 19 вересня розгляне питання про розірвання договору оренди з інвестором, який планував забудувати сквер пам'яті Максима Шаповала на Повітрофлотському проспекті, 11/15 у Києві. Питання стоїть у порядку денному засідання.

Про це повідомив координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала у своєму Фейсбуці.

"Громада свій вибір зробила. Тут буде сквер імені Макса. Слово за КМДА. Наступного вівторка – засідання земельної комісії мерії. У порядку денному питання розірвання договору оренди з інвестором. Тримаємо кулаки", – написав координатор проекту у соцмережі.

Нагадаємо, активісти "Стоп корупції" спільно з жителями будинків на Повітрофлотському проспекті, 11/15 у Києві створили ініціативну групу для того, щоб відстояти сквер Максима Шаповала від знищення та забудови. Таке рішення активісти проекту ухвалили із жителями району після спільної акції протесту.

Додамо, ТОВ "Аргумент-ВВ" планує звести на місці скверу пам'яті Максима Шаповала на Повітрофлотському проспекті житловий будинок. Ділянку у 0,19 га компанія отримала в оренду на 25 років у 2004 році за часів міського голови Олександра Омельченка. Тоді на місці зеленої зони планували зробити торговельний центр. У забудовника немає відповідних дозвільних документів та погоджень. Про це після акції протесту жителів району проти знищення скверу, названого на честь загиблого розвідника, повідомив координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

Керівника спецназу розвідки, учасника спецоперацій АТО Максима Шаповала вбили напередодні святкування дня військової частини, яку він очолював. Основні версії колег – помста за "моторол" або російський слід.

Командир спецназу Головного управління розвідки – полковник Максим Шаповал загинув унаслідок потужного вибуху в автівці 27 червня о 8:15 ранку в Солом'янському районі Києва.

 

Інші новини

Коментарі