Зеленський виправив свою декларацію: кандидат зробив відверте зізнання

01.02.2019 11:29

Кандидат в президенти України вніс зміни у власну декларацію. Він додав туди співпрацю з кіпрською кампанією Green Family Ltd, завдяки якій він володіє акціями деяких кінокомпаній в Російській Федерації.

Шоумен Володимир Зеленський є офіційно зареєстрованим кандидатом у президенти України від ЦВК. Нещодавно він вніс деякі зміни у свою декларацію щодо володіння ним акцій компанії з Кіпру Green Family Ltd. Це зазначено в самій опублікованій декларації, передає видання "Діалог.UA".

Відзначається, що завдяки кампанії Green Family Ltd Зеленському, а також його бізнес-партнерам належать кінокомпанії в Російській Федерації. При цьому Зеленський вказав на те, що він є власником близько 300 акцій цієї компанії. На цьому тлі цікаво те, що раніше про цю кампанію Зеленський не зважився згадати у своїй декларації. Зокрема, журналістам щодо бізнесу в РФ він відповідав досить різко.

Таким чином, Зеленський фактично зізнався в тому, що він вів деякі справи з шоу-бізнесом Російської Федерації. Невідомо при цьому, триває його співпраця з РФ чи ні.

Коментарі