Зеленський в лазні з Януковичем і Медведєвим: у Порошенка готують вбивчий компромат на коміка перед другим туром

11.04.2019 12:37

Штаб чинного президента Петра Порошенка готує до публікації сенсаційний компромат на Володимира Зеленського.

Цілком ймовірно, що йдеться про закриті концерти для Януковича і Медведєва в лазні. Про це повідомляють журналісти видання "Цензор.нет", публікуючи матеріал під назвою "Останній ривок: Порошенко готує нокаут Зеленського".

Згідно з отриманими журналістами даними, штаб Порошенка готується до двох можливих версій чорної стратегії удару по Зеленському. Згідно з першою стратегією, ще до проведення першого туру виборів штаб Порошенка намагався поширити тему наркотичних пристрастей Зеленського. Почалася історія у Львові, її продовжив політолог Олександр Палій. Автор матеріалу повідомляє, що "все це, начебто, має доповнити й відповідне відео вживання наркотиків".

Другим напрямком удару по Зеленському повинна стати зустріч коміка "з кимось із російських керівників в лазні". Йдеться, очевидно, про закриту частину виступу Зеленського, яку комік разом з іншими артистами "Кварталу 95" дав перед втечею до Москви колишнього президента Віктора Януковича.

Янукович і нинішній прем'єр Росії Дмитро Медведєв начебто дивилися "квартальний" концерт, сидячи в халатах.

Соціальні мережі припускають, що основний удар компромату може бути опублікований в останній тиждень перед виборами в другому турі.

Коментарі