Зеленський в лазні з Януковичем і Медведєвим: у Порошенка готують вбивчий компромат на коміка перед другим туром

Штаб чинного президента Петра Порошенка готує до публікації сенсаційний компромат на Володимира Зеленського.

Цілком ймовірно, що йдеться про закриті концерти для Януковича і Медведєва в лазні. Про це повідомляють журналісти видання "Цензор.нет", публікуючи матеріал під назвою "Останній ривок: Порошенко готує нокаут Зеленського".

Згідно з отриманими журналістами даними, штаб Порошенка готується до двох можливих версій чорної стратегії удару по Зеленському. Згідно з першою стратегією, ще до проведення першого туру виборів штаб Порошенка намагався поширити тему наркотичних пристрастей Зеленського. Почалася історія у Львові, її продовжив політолог Олександр Палій. Автор матеріалу повідомляє, що "все це, начебто, має доповнити й відповідне відео вживання наркотиків".

Другим напрямком удару по Зеленському повинна стати зустріч коміка "з кимось із російських керівників в лазні". Йдеться, очевидно, про закриту частину виступу Зеленського, яку комік разом з іншими артистами "Кварталу 95" дав перед втечею до Москви колишнього президента Віктора Януковича.

Янукович і нинішній прем'єр Росії Дмитро Медведєв начебто дивилися "квартальний" концерт, сидячи в халатах.

Соціальні мережі припускають, що основний удар компромату може бути опублікований в останній тиждень перед виборами в другому турі.

Коментарі