Здай корупціонера – отримай… дулю з маком: популярне гасло виявилось популістською обіцянкою

Незаконна агітація, підкуп виборців, інформаційна війна – політики не гребують нічим, аби здобути першість на виборах. Як попередити дії нечесних на руку політиків та викорінити корупцію – нібито знає один з лідерів президентських перегонів. Більше про це – у сюжеті Алли Легези.

Здай корупціонера – отримай 10%. Приваблива пропозиція, чи не так? Особливо для представників ЗМІ, які ледь не щодня викривають нових можновладців, що наживаються на українцях. Тож як працює нова програма Зеленського і чи працює взагалі – вирішили довідатися журналісти «СтопКору».

Виявилося, здати корупціонера – не так вже й просто, адже жодних телефонів прес-служби команди «Зе» чи номеру гарячої лінії в мережі Інтернет ми не знайшли. Допомогли з потрібними контактами тільки власні джерела.

Запит журналісти написали. Коротка відповідь надійшла оперативно: «Здай корупціонера – це частина передвиборчої програми. Наразі Володимир ще не політик, і офіційних важелів тиску в нього ще немає».

Напередодні виборів варто нагадати, які взагалі важелі у президента. Питання покарання корупціонерів, зменшення тарифів, збільшення зарплат, зміцнення гривні – не в компетенції головнокомандувача України. Тож варто бути критичними до пустих та популістських обіцянок кандидатів у президенти і робити свій вибір обдумано.

Коментарі