Зайцева шокувала поліцейських зізнанням після ДТП на Сумській. Нові деталі смертельної трагедії

20-річна Олена Зайцева, як і її подруга, що знаходилася в Lexus в момент страшного ДТП на Сумській, не отримали жодних пошкоджень. Зайцева зізналася, що сподівалася на фарт: вона думала, що встигне "пролетіти" на машині перехрестя, але зіткнулася замість цього з Volkswagen.

Про це повідомляє спільнота в Facebook "Харків City", цитуючи слова одного з поліцейських, які опинилися одним з перших на місці страшної ДТП.

Поліцейський розповів, він пам'ятає, як до нього бігла Зайцева, але тоді він ще не знав, що вона винуватиця трагедії, тому попросив її відійти й став захищати місце ДТП червоною стрічкою. Потім, коли вже стало відомо, хто така Зайцева і якою є її роль в трагедії, у неї взяли водійське посвідчення і документи на машину, і все це віддали слідчому.

"Як тільки я до неї підійшов, вона сказала мені: я бачила ситуацію і думала, що встигну проскочити перехрестя. Я бачила бічним зором Volkswagen", – згадує поліцейський. Як тільки адвокат Зайцевої зрозуміла, чим їй підзахисній можуть коштувати "такі одкровення", підозрюваній тут же заборонили що-небудь говорити й спілкуватися з усіма.

На огляді Зайцева розповіла, що напередодні ДТП випила нібито тільки келих вина і приймала таблетки пенталгін, їх вона вживає вже десять років. Дівчина коротко пояснила, що п'є таблетки через давню травму, від якої на обличчі залишилися шрами, але більше нічого про це категорично не захотіла говорити.

Паралельно поліція займалася водієм Volkswagen, він повернувся на місце за машиною, але авто до цього моменту вже було заарештовано. Адвокат Зайцевої прибула вже після того, як її підзахисна здала всі аналізи. Поліцейський також додав, після того, як Зайцева на вимогу активістів вдруге здала кров, всі розійшлися, а 20-річну затриману повезли в СІЗО на Холодній Горі.

Нагадаємо, в результаті ДТП загинули на місці п'ять чоловік і постраждали ще шість. Проте 26 жовтня стало відомо, що в лікарні померла ще одна жертва наїзду Lexus Діана Берченко.

Нагадаємо, Зайцева відмовилася приїхати на місце ДТП під час першого слідчого експерименту, а її знайомі почали в соцмережах її захищати і намагатися відбілити, кажучи про те, що вона взагалі не винна в смертях стількох людей на Сумській.

Коментарі