Завод Порошенка у Криму став федеральною власністю РФ

Російські окупанти у Криму продовжують розприділяти нерухомість півострова. Нещодавно вони вирішили, що робити зі Севастопольським морським заводом імені Орджонікідзе.

Новину повідомляють російські ЗМІ, передає "Преса України".

Стало відомо, що Севастопольський морський завод імені Орджонікідзе, який належав українському президенту Петру Порошенку, був переведений у федеральну власність РФ. Про це заявило так зване нове керівництво анексованого півострова.

"Затверджено рішення про передачу ГУП "Севастопольський морський завод імені Серго Орджонікідзе" з власності міста Севастополя у федеральну власність з визначенням відомчої належності Мінпромторгу Росії", – зазначено у тексті розпорядження.

У російському уряді прокоментували цей крок. Як зазначається, після зміни власника заводу прискориться його інтеграція в оборонно-промисловий комплекс РФ. Крім того, очікується збільшення виробничих потужностей заводу.

Варто зазначити, що завод українського лідера був націоналізований російськими окупантами у 2015 році. На заводі проводиться ремонт кораблів і суден ВМФ, а також будівництво та ремонт суден цивільної морської техніки.

Як повідомлялось раніше, кримські окупанти заявили, що у 2018 році продовжать розпродаж нерухомості півострова задля поповнення держказни.

Коментарі