Завдяки “СтопКору” незаконні сміттєзвалища у Вишгороді ліквідують

16.10.2018 14:09

Спектр проблем, з якими не може впоратися місцева влада Вишгорода на чолі з мером Момотом – різноманітний: від незначних порушень до глобальних проблем міста. Наприклад, незаконних забудов чи масштабного засмічення. У цьому передмісті команда «Стоп Корупції» нарахувала майже 10 стихійних смітників, один із яких взагалі виявився токсичним і загрожує масштабною екологічною катастрофою.

Аби усунути проблему, за ініціативи «СтопКору» при Вишгородській міській раді ще місяць тому створили міжвідомчу комісію. «Надалі запланували винести цю земельну ділянку на розгляд сесії задля її передачі у майбутньому під промислову зону. Таким чином, відповідатиме за неї новий власник чи користувач», – запевняє пан Момот. 

Зазначимо, що за день до приїзду комісії ртутні лампи таки вивезли. А чиновники того ж дня відвідали ще один смітник, розташований біля гаражного кооперативу «Автомобіліст». За це засмічення на керівника кооперативу чекає штраф, а частину території у нього хочуть забрати.

Щоправда, всі ці земельні питання вирішуватимуть депутати на сесії міської ради. Однак «СтопКор» стежитиме, аби мер Вишгорода виконав усі свої обіцянки.

Детальніше про це – у відеосюжеті: 

Коментарі