Завдяки “СтопКору” на Житомирщині завели справу за фактом блокування збору врожаю

Команда СтопКору розбирається з рейдерськими атаками в аграрному секторі на Житомирщині. Як повідомляють місцеві мешканці, в Троянівському районі рейдери за підтримки поліції та державних реєстраторів намагаються завадити збору врожаю кукурудзи. 

Вночі на поле Троянівського району, де збирає врожай кукурудзи техніка агрокомпанії ПСП "Троянівське", приїхала група осіб, які заблокували роботу комбайнів. Серед нічних гостей на полі – кілька співробітників поліції, з десяток тітушок і слідча Житомирського райвідділу поліції Ганна Рибачук.

Активісти "СтопКору" звернулись до слідчої із заявою з приводу незаконного блокування роботи з боку невідомих тітушок. Утім слідча відмовилась приймати заяву. Однак з приїздом активістів і журналістів блокування роботи техніки припинилось.

Удень активісти "Стоп корупції" приїхали на засідання Антирейдерського штабу в обласній адміністрації Житомирщини, який розглядав заяви по рейдерських захопленнях. Члени комісії дійшли висновку, що перереєстрація підприємства ПСП "Троянівське" відбулась з порушенням законодавства, адже суд заборонив будь-які реєстраційні дії. Голова комісії – перший заступник губернатора – повідомив журналістам "СтопКору" про те, що питання по агропідприємству "Троянівське" перебуває на контролі керівництва області.

"Начальник райуправління поліції Кришко повідомив, що бере справу на особистий контроль. Він заявив, що слідча вночі помилково заявила про арешт техніки", – розповідають активісти.

В обласному главку поліції керівник слідства пан Радченко повідомив стопкорівцям, що особисто контролюватиме законність дій підлеглих. Також у відділі зв'язків з громадськістю активістам повідомили про відкриття провадження щодо незаконних дій правоохоронців та інших осіб, які намагалися заблокувати збір врожаю.

Поліціянти приставили патрульну машину, яка охоронятиме техніку від нападів.

 

Коментарі