Завчасно зрадити – значить передбачити : кар’єрний шлях нардепа Денисенка

03.08.2018 12:05

В понеділок, 30 липня, видання Вибір.Медіа оприлюднило скріншоти листування Андрія Денисенка із пранкером, який видавав себе за Дмитра Погребова – особу, відому спочатку як заступник Бориса Філатова, а потім фігурант кримінального провадження.

Протягом усього тижня журналісти «СтопКору» намагалися взяти коментар у самого Андрія Сергійовича, але представників ЗМІ він вперто ігнорував. Тож довелось вивчати листування самотужки.

Перше, що кинулось в око – це чорна та брудна війна за перерозподіл сфер впливу у Дніпрі. У якій беруть участь одіозні, а інколи й відверто кримінальні особи – детально про це читайте у першій та третій частинах нашого дослідження.


Частина перша : “Розіп’яти Борю в трусиках” – у мережу виклали приватне листування нардепа Денисенка
Частина друга: фейки для Банкової та “злив” інформації у БЮТ - "СтопКор" продовжує досліджувати листування Денисенка
Частина третя: «Своїм все, ворогам закон» – як політики «відмазують» відвертий кримінал

Ми також дослідили й, так би мовити, владні маніпуляції пана Андрія – злив інформації завзятим ворогам та конкурентам чинної влади – у БЮТ та фейки, якими він намагається «нагодувати» Банкову.

Тож для повноти картини не вистачає лише єдиного штриха, який, власне, й поєднує «розумних» із «красивими». І цей останній штрих – риторика навколо справи одіозного Валентина Манька.

Нагадаємо, у ті часи, коли Андрій Денисенко ще був найкращим другом та завзятим захисником «Гєни» – тобто Геннадія Корбана – останнього звинуватили за 4 статтями Кримінального кодексу України: розкрадання коштів, викрадення автомобіля, створення організованої злочинної організації та кіднепінг. Головним свідком по цій справі проходив Валентин Манько.

Тоді, у 2015-му, Андрій Денисенко полум’яно, на камери, переконував: "СБУ змусила Валентина Манька вийти на контакт з Ігорем Кононенком. Той, перевищуючи свої повноваження, недвозначно запевнив, що, якщо Манько говоритиме ті речі, які від нього хочуть чути Шокін, очільники СБУ і речники Адміністрації Президента, з нього буде зняте кримінальне переслідування та його виключать із всеукраїнського й міжнародного розшуку". Й також гнівно-переконливо закінчував: "Ця влада, Петро Олексійович, його підручні в особі Кононенка дійшли до межі цинізму у своїх діях проти Геннадія Корбана і нашої політичної сили, проти громадянського суспільства в цілому. Грубо і топорно працюють ваші люди, Петре Олексійовичу. Контролювати справу Корбана ви довірили людині, яка після себе залишає такі сліди".

Відтоді минуло усього три роки, але що ми бачимо тепер? По-перше, Генадій Корбан з рятівника України перетворився ледь не на монстра. При цьому, Денисенка анітрохи не турбує, що підтримка у боротьбі із цим монстром надходить від людини, яка має зв’язок із паном Вілкулом, за співпрацю із яким з боку чинних очільників Дніпра, він їх, нібито, й зненавидів. (детальніше у матеріалі «Своїм все, ворогам – закон»).
По-друге, ті самі люди, які у 2015 році працювали грубо і топорно, тепер ледь не ліпші друзі. А Сашка – прим. депутата БПП Олександра Грановського – Андрій Денисенко взагалі «дуже поважає».

Та й сам Манько із маріонетки, яку змусили звести наклеп, перетворився, скоріше, на свого. Якого не можна «здавати». Принаймні зараз. Бо хто буде Денисенку «своїм» ще через два роки – передбачити неможливо.

Нагадаємо, Валентин Манько ще до того, як дав свідчення по справі Корбана, звинувачувався у двох розбійних нападах, а сестра Геннадія Корбана Вікторія обвинувачує його у привласненні її коштів у розмірі 10 тисяч доларів.

Утім, як ми вже дослідили, це не найсумнівніший персонаж, симпатичний пану Денисенку. І, здається, не помилялись ті ЗМІ, які повідомляли, що Андрій Сергійович розраховує отримати кошти на новий депутатський мандат з середовища, близького до криміналу.

І от тільки питання – навіщо українському виборцю у парламенті депутат, який прогуляв більшу частину робочого часу та проігнорував більш як 90% засідань свого комітету – до речі, це комітет з питань правової політики та правосуддя – залишається риторичним.

Коментарі