Затримався у минулому? Хочеш жити в Україні майбутнього? Приєднуйся до “Національної платформи”

17.05.2019 13:35

Прагнеш змін у соціальному та політичному житті країни, хочеш впливати на рішення та позицію влади, мрієш про сучасну, розвинуту європейську Україну? Приєднуйся до "Національної платформи". Ініціатива однодумців у пошуку для спільного створення майбутнього!

"Саме зараз у політичних процесах відкривається вікно можливостей! Існує запит на конструктив та розвиток. Але як ми можемо впливати на владу? Чи можуть свідомі та компетентні люди об’єднатися у команди та реалізовувати свої ідеї, своє бачення майбутнього, привести Україну до зростання? Чи можливі взагалі якісні зміни саме сьогодні чи потрібно чекати?

Впевнено "Так" – якісні зміни можливі! Для їхнього впровадження нація потребує відповідних інструментів та компетентних професіоналів, мотивованих створенням майбутнього. Тому ми створюємо нову команду, спільноту однодумців, нашу "Національну платформу", – зазначає ініціатор проекту Катерина Одарченко.

Цікаво? Долучайтеся! "Національна платформа" – відкритий проект. Нам потрібні ваші знання, компетенція та підтримка. Ви потрібні Україні саме зараз!

15 травня у Києві відбулась презентація ініціативи.

Серед ініціаторів проекту Катерина Одарченко – голова Інституту Демократії та розвитку "Polita", відомий політичний аналітик, Надія Копаниця – бізнес-тренер, спеціаліст у сфері комунікацій.

Як зазначила Катерина Одарченко, сам процес розробки та створення цього документа буде відповіддю та протидією всім можливим намаганням традиційного політикуму займатися імітацією діяльності.

"До нас точно не будуть долучатися люди, які просто хочуть попіаритися, а потім сісти на бюджетні потоки. Ті, хто хоче підкупити виборця за 1000 грн, ніколи не захочуть писати стратегію… Тому сам метод диктує, що цей проект буде успішним та конструктивним. Такі методи потрібні лише свідомим та дієвим людям в Україні".

Також Катерина підкреслила, що "дуже часто ті люди, які беруть участь у праймових ток-шоу, абсолютно не розуміють ситуацію у державі. Говорити мають люди, скажімо, з Миколаївської чи Черкаської областей, які дійсно розуміють ситуацію, наприклад, в аграрному секторі у своїх областях. "Національна платформа" залучатиме таких людей, щоб вони могли конструктивно формувати стратегію розвитку держави".

Саме для залучення таких людей у найближчий місяць будуть проведені презентації проекту в регіонах – у Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, Одесі та Львові. Всі активні громадяни можуть долучитися до роботи секторальних груп: державницька, економічна та соціальна платформа.

Довідково, Катерина Одарченко – голова Інституту Демократії та розвитку "Polita", відома політична аналітикиня, президент Української Асоціації GR спеціалістів, засновниця міжнародної консалтингової компанії SIC group.

"Національна платформа" – всеукраїнський проект, покликаний системно та послідовно досягти сталого розвитку країни, орієнтований на трансформацію держави для переходу з кризового етапу в етап розвитку, формування реальної демократії та команди спеціалістів, для створення сталої та системної сили впливу. Ми працюємо з щирим наміром докласти свої знання, час та ресурси до процесу розвитку величної й успішної України.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X