Затриманий на Донбасі російський терорист попросив Путіна обміняти його

03.08.2018 16:26

Росіянин Олексій Седіков, який захищав інтереси Кремля на Донбасі та потрапив до рук українських правоохоронців, попросився на батьківщину. Так, він запропонував Путіну віддати Києву одного українського бранця, а натомість забрати його.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 3 серпня, омбудсмен Людмила Денісова повідомила, що громадянин Росії Олексій Седіков, який знаходиться в українській тюрмі за тероризм, звернувся до президента Володимира Путіна. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі.

За її словами, терорист написав заяву, у якій попросив російського лідера повернути його у РФ, а на заміну віддати Україні одного з бранців. Листа він передав МЗС України, звідки він диппоштою відправиться в адміністрацію президента РФ.

"Також я звернулась до Ірини Геращенко – представника України в гуманітарній підгрупі ТКГ з урегулювання ситуації на Донбасі, до МЗС України, до Уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової та до Радника Президента РФ, Голови Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства та правам людини Михайла Федотова щодо сприяння можливості гуманітарного обміну один на один. На Сенцова, Балуха, Клиха або Кольченка, яким, як і Седікову, потрібна медична допомога", - наголосила Денісова.

Як повідомлялось раніше, Людмила Денісова прибула у Росію, щоб побачитись з голодуючим українським режисером Олегом Сенцовим. Однак українського політика демонстративно проігнорували та не дозволили побачитись з бранцем, який з середини травня голодує з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів.

Коментарі