Затриманий на Донбасі російський терорист попросив Путіна обміняти його

Росіянин Олексій Седіков, який захищав інтереси Кремля на Донбасі та потрапив до рук українських правоохоронців, попросився на батьківщину. Так, він запропонував Путіну віддати Києву одного українського бранця, а натомість забрати його.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 3 серпня, омбудсмен Людмила Денісова повідомила, що громадянин Росії Олексій Седіков, який знаходиться в українській тюрмі за тероризм, звернувся до президента Володимира Путіна. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі.

За її словами, терорист написав заяву, у якій попросив російського лідера повернути його у РФ, а на заміну віддати Україні одного з бранців. Листа він передав МЗС України, звідки він диппоштою відправиться в адміністрацію президента РФ.

"Також я звернулась до Ірини Геращенко – представника України в гуманітарній підгрупі ТКГ з урегулювання ситуації на Донбасі, до МЗС України, до Уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової та до Радника Президента РФ, Голови Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства та правам людини Михайла Федотова щодо сприяння можливості гуманітарного обміну один на один. На Сенцова, Балуха, Клиха або Кольченка, яким, як і Седікову, потрібна медична допомога", - наголосила Денісова.

Як повідомлялось раніше, Людмила Денісова прибула у Росію, щоб побачитись з голодуючим українським режисером Олегом Сенцовим. Однак українського політика демонстративно проігнорували та не дозволили побачитись з бранцем, який з середини травня голодує з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів.

Коментарі