Каланчацький суд Херсонської області засудив двох співробітників ФСБ РФ, які нібито заблукали під час навчань, до 15 діб адміністративного арешту та штрафів по 320 грн.

Відповідні записи про постанови суду стосовно затриманих військовослужбовців опубліковані в Єдиному державному реєстрі судових рішень України. Про це повідомляє InformNapalm, передає "Діалог.UA".

Також Феміда постановила повернути їм вилучені речі. Волонтери звертають уваги на ряд неточностей в постанові суду. Зокрема, невірно вказано номер частини, в якій служать заарештовані. Крім того, згідно з протоколом, їх затримали о 11:00 30 червня на узбережжі Малої Коси в шести кілометрах від Олександрівки Херсонської області, хоча раніше йшлося про те, що вони були затримані о 02:30.

На думку громадських діячів, вищевикладені факти свідчать про спробу зам'яти справу і як можна швидше звільнити співробітників російських спецслужб.

Нагадаємо, в ніч на 30 червня близько 02.30 було затримано двох прикордонників Федеральної служби безпеки Росії. Без документів їх виявили на березі Перекопської затоки, куди військовослужбовці припливли на човні.

За версією затриманих, вони збилися з маршруту і загубилися.

Коментарі