Заступник прокурора Тернопільської області Антюк перебуватиме під домашнім арештом замість цілодобового.

Солом'янський районний суд Києва змінив цілодобовий домашній арешт на частковий для заступника прокурора Тернопільської області Івана Антюка, якого підозрюють в отриманні хабарів, передає Depo.Хмельницький.

Про це йдеться в ухвалі суду.

Встановлено, що з 21 грудня 2015 року по 22 лютого 2016 року Антюк, керівник Тернопільської місцевої прокуратури, його перший заступник, прокурор Тернопільської місцевої прокуратури, заступник начальника слідчого управління обласної поліції і начальник відділу слідчого управління вимагали й отримали хабар за закриття кримінальної справи.

12 травня до підозрюваного Антюка було застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком до 8 липня.

20 червня заступник генпрокурора - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький продовжив термін попереднього розслідування кримінального провадження до 25 липня.

Також прокуратура просила суд продовжити запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для Антюка. Підозрюваний проти задоволення клопотання не заперечував.

Суд вирішив частково задовольнити клопотання, продовжити до 25 липня термін дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, заборонивши Антюку щодня, в період з 22:00 до 7:00 години залишати місце постійного проживання.

Нагадаємо, в лютому детективи НАБУ спільно з СБУ та поліцією провели десятки обшуків у кабінетах та помешканнях високопоставлених правоохоронців Тернопільщини.

Результат понад 40 обшуків - у службовому кабінеті заступника прокурора Тернопільської області вилучено п'ятдесят тисяч доларів США, за місцем проживання заступника начальника Головного управління поліції знайдено гранати та набої різного калібру.

Коментарі