Заступника голови Деснянської райдержадміністрації оштрафували за хабарництво

На корупційних оборудках попався перший заступник голови Деснянської райдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Зокрема, за результатами спільної роботи працівників Київської місцевої прокуратури №3 та Управління захисту економіки у місті Києві ДЗЕ Національної поліції України до адміністративної відповідальності притягнуто першого заступника голови Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації.

У листопаді 2016 року державний службовець підписав розпорядження Деснянської райдержадміністрації, яким продовжив термін дії договору оренди з дочірнім підприємством.

Проте з'ясувалося, що посадовець діяв в порушення встановлених п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України "Про запобігання корупції" та порядку повідомлення про наявність реального конфлікту інтересів, оскільки не повідомив свого безпосереднього керівника, що директором підприємства є його син, а головним бухгалтером - його дружина.

Постановою Деснянського районного суду столиці службовця притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Коментарі