Заступник голови Миколаївської ОДА заявляє, що не тікатиме від суду

Романчук повідомив, що в Миколаєві, куди поїхав вчора з одеської лікарні, ні з ким не зустрічався.

Підозрюваний в отриманні хабара перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук не визнає себе винним, і саме тому не збирається ховатися. Про це він заявив в коментарі журналістам сьогодні, 8 червня, в залі Приморського районного суду Одеси, куди прибув для розгляду питання про обрання йому запобіжного заходу, повідомляє видання "Новости Н".

"Коли людина відчуває себе винною, вона б втекла. А коли не винна, вона йде до суду. У мене є адвокати. Я тікати не збираюся. Стан здоров'я - під Богом", - сказав чиновник у відповідь на питання журналістів.

Крім того він повідомив, що в Миколаєві, куди поїхав вчора з одеської лікарні, ні з ким не зустрічався. В свою чергу, миколаївські лікарі діагностували Романчуку гіпертонічну хворобу другого ступеня.

Нагадаємо, що військова прокуратура просить укласти підозрюваного під варту з правом внесення застави в розмірі 20 мільйонів. Адвокати не згодні з таким суворим рішенням і просять застосувати до їх підзахисному запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання або домашнього арешту.

Коментарі