Заступник голови апеляційного суду Одеської області Олександр Джулай та його корумпована команда

В апеляційному суді Одеської області заступником голови суду працює Олександр Джулай, який по суті є «бароном», тільки не циганським «бароном», а судовим «бароном», під керівництвом і контролем якого судді кримінальної колегії Руслан Котелевський, Альбіна Кадегроб, Олег Копиця, Вадим Прібилов, Олександр Толкаченко фактично відкрито продають «потрібні» рішення у кримінальних справах.

Як і лiчить справжньому «барону», Олександр Джулай веде розгульний спосіб життя - систематично проводяться великі застілля, вживає він тільки елітні алкогольні напої, регулярно відпочиває на дорогих гірськолижних курортах, має безліч коханок, в тому числі й на службі.

Олександр Джулай не соромиться особисто виносити корупційні рішення. Зокрема, О. Джулай прославився тим, що незаконно скасував постанову прокуратури Одеської області про порушення кримінальної справи за фактом незаконної приватизації одеського ринку «Привоз».

Також в квітні 2016 року О. Джулай незаконно залишив на волі водія, який на пішохідному переході збив двох жінок, одна з яких загинула.

За рахунок корупційно-бандитських грошей Олександр Джулай придбав чимало нерухомості - земельні ділянки площею більш ніж 1100 м.кв., житловий будинок площею 563 м.кв., автомобіль Volkswagen Touareg, 2012 випуску.

Під керівництвом і контролем Джулая «успішно» виносить корупційні рішення суддя Руслан Котелевський, колишній працівник СБУ, який в 2008 році, коли він працював суддею Арцизького районного суду Одеської області, був спійманий при отриманні хабара, але за допомогою О. Джулая був виправданий. Поінформовані джерела розповідають, що О. Джулай сам писав цей виправдовувальний вирок, а також домовлявся з суддями Верховного Суду України, щоб вирок залишився у силі.

Також «успішно» працює в апеляційному суді суддя Вадим Прібилов, колишній корумпований працівник міліції, якому О. Джулай допоміг стати суддею Савранського районного суду Одеської області, а потім перевів його в апеляційний суд області.

Особливе місце в апеляційному суді Одеської області займає суддя Альбіна Кадегроб, яка є коханкою Джулая і також «успішно» виносить корупційних-вмотивовані рішення.

Так, судді Альбіна Кадегроб, Руслан Котелевський і Вадим Прібилов, у вересні 2016 року за явно корупційними мотивами скасували постанову Приморського суду Одеси про відсторонення корупціонера-податківця - начальника Тарутинського відділення Арцизької податкової інспекції в Одеській області Судака А. з посади за отримання хабара.

Відомо, що судді за винесення цього корупційного рішення отримали 15 тисяч доларів США.

Також 2 грудня 2016 року судді Вадим Прібилов, Альбіна Кадегроб і Руслан Котелевський по відомим корупційним причинам скасували постанову Приморського райсуду Одеси у справі №522 / 22078/16-к, якою хабарнику Думанському С.В. був встановлено заставу у сумі 413 тисяч грн. і встановили заставу на суму у 4 рази менше - 110 тисяч грн.

Крім того, суддя Вадим Прібилов відзначився тим, що залишив бюджет без 60 тисяч доларів США - 23 грудня 2015 року він незаконно скасував законну постанову Приморського районного суду Одеси про конфіскацію в дохід держави у «валютника» Іваницького С. 60 тисяч доларів США.

Також «плідно» працюють в апеляційному суді Олег Копиця та Олександр Толкаченко, колишні корумповані працівники міліції, яким О. Джулай допоміг стати суддями, відповідно, Комінтернівського районного суду і Білгород-Дністровського районного суду, а потім перевів їх в апеляційний суд області.

Так, суддя Олег Копиця незаконно скасував рішення Приморського райсуду Одеси, яким професору Одеської національної академії харчових технологій Гайворонської Г. було призначено заставу в 1,2 млн.грн. за отримання хабара в 10 тисяч доларів США.

Аналогічно, суддя Олександр Толкаченко 24.01.2018 також за надуманими підставами скасував законну постанову Малиновського суду Одеси в адміністративній справі №521 / 17206/17, якою був притягнутий до відповідальності водій, що керував автомобілем у стані алкогольного сп'яніння (було накладено штраф в розмірі 10200 грн. з позбавленням права керування на 1 рік).

Справедливості заради треба відзначити, що в апеляційному суді Одеської області «працює» не тільки вищеперелічена суддівська «еліта», яка розглядає тільки «жирні» кримінальні справи (з точки зору отримання від зацікавлених осіб грошових сум за винесення «потрібних» рішень) але і «судді-чорнороби» - Олександр Потанін, Віталій Мандрик, Олег Гончаров, Наталія Грідіна, які розглядають тільки «рядові» справи з неплатоспроможними фігурантами.

Ось так заступник голови апеляційного суду Одеської області Олександр Джулай керує своєю корумпованою «командою» суддів!

За матеріалами Поліграф та http://antikor.com.ua

Коментарі