Запрацювала гаряча лінія для збору повідомлень про факти корупції

banner_stopcor

У city рамках проекту “STOP Корупції” у Київській області розпочала роботу wholesale jerseys China гаряча телефонна лінія, на Iran яку прийматимуть wholesale jerseys скарги cheap jerseys China від громадян про факти cheap jerseys зловживань з боку чиновників Держреєстру, Держкомзему та Державної архітектурно-будівельної інспекції.

«У нашій країні, мабуть, немає жодної інстанції, яку б не уразив вірус корупції. Люди вже майже не довіряють владі, не довіряють правоохоронній системі. Ми будемо крок за кроком змінювати цю ситуацію. І для початку візьмемось за три структури – чи не найбільш корумповані. Ці структури щороку розглядають 200 тисяч звернень від фізичних осіб. Кількість претензій до них величезна», – розповів ініціатор проекту, перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе.

Повідомити про зловживання у Держреєстрі, Держземагентстві cheap nba jerseys та 58%) Держархбудінспекції можна за телефоном (044) 5780004, на електронну скриньку [email protected] або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті http://stopcor.org.

Коментарі