Заплатив податки – спи спокійно: у справі Лесі Софієнко, яка заборгувала понад 30 мільйонів державі, скоро буде поставлено крапку?

29.11.2018 15:06

За даними, представленими на Київському податковому форумі, майже 98% киян сплатили податки добровільно. Однак, на жаль, не всі платники такі добросовісні. Згадаймо тільки справу одіозної пані Лесі Софієнко, бізнес-партнерки екс-міністра АПК Присяжнюка. Жінка приховала на іноземних рахунках чималі нелегальні прибутки та заборгувала державі понад тридцять мільйонів гривень податків.

Утім невловима Леся Степанівна більше трьох років переховувалась від фіскальної служби. Та «СтопКор» зміг її впіймати. Тоді ж виписки з банків про рахунки Софієнко передали столичним податківцям.

«Проводяться всі заходи стосовно знаходження даної особи, і по-друге, у нас для того, щоб були здійснені засоби контролю, необхідні підстави для проведення перевірки, по-перше… І наступне, коли ми вже будемо проводити перевірку, необхідні первинні документи, на які будемо посилатися у разі виявлення порушень податкового законодавства», - повідомив заступник директора департаменту доходів і зборів фізичних осіб ДФС України Дмитро Аленін.

За нашою інформацією, зовсім скоро у справі пані Софієнко завдяки продуктивній роботі ДФС буде поставлено крапку. Тим часом «СтопКор» і надалі стежитиме за ситуацією.

Більше про це – у новому сюжеті «Стоп Корупції»:

Коментарі