І запанує порядок! – У Черкасах та Золотоноші відкриються нові осередки “Стоп корупції”

15 березня у містах Золотоноша та Черкаси відбудеться урочисте відкриття місцевих відокремлених підрозділів ГО "Стоп корупції".

Регіональні осередки очолюватимуть місцеві активісти та громадські діячі.

Посаду голови Золотоніського районного відокремленого підрозділу обійме Олександр Теницький, а в Черкаському міському керівну роль на себе візьме Борис Холоденко.

Крім того, в рамках заходу заплановане проведення тренінгу, спрямованого на навчання офіційних спостерігачів та членів виборчих комісій на виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Освітній семінар запланований для підготовки активістів, які також є частиною громадської ініціативи "Стоп політичній корупції", що була започаткована задля здійснення громадського контролю над виборчим процесом та доброчесністю кандидатів.

Зазначимо, що головна мета регіональних активістів, які приєднуються до дружньої команди "СтопКору", полягає в боротьбі з корупцією на місцях, викритті схем та неправомірних дій чиновників, покращенні умов життя мешканців та об’єднаній діяльності небайдужих громадян.

Команда "Стоп корупції" зі свого боку готова навчати та розповідати активістам про механізми й інструменти роботи організації, шляхи отримання інформації, особливо від органів влади, а також ділитися досвідом роботи інших осередків і висвітлювати найрезонансніші розслідування й викриття корупціонерів.

До участі у заході запрошуємо представників ЗМІ, громадських організацій та державних структур.

Тренінг та реєстрація Золотоніського районного підрозділу розпочнуться об 11:00 за адресою: місто Золотоноша, вул. Січнева, 22 (актова зала).

Реєстрація Черкаського міського осередку запланована на 17:00 за адресою: місто Черкаси, вул. Чигиринська, 11 (конференц-зала).

Коментарі