Замінували суд, щоб зірвати слухання? На Харківщині не можуть розглянути справу про рейдерство “Росток-Холдингу”

26.12.2018 11:37

«Підклали вибухівку», щоб зірвати слухання у справі про рейдерське захоплення майна ТОВ «Росток-Холдинг»? Будівлю Харківського районного суду в смт. Покотилівка, де мало відбутись засідання, вранці замінували. Про це з місця подій повідомляє журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр.

Наразі у суді працюють вибухотехніки. Усіх працівників евакуювали.

Харківський районний суд мав розглянути два клопотання про арешт зернових на філіях ТОВ «Росток-Холдинг» – кукурудзи ТОВ «Шалигінське» та елеватора у Новогород-Сіверському.

Зазначимо, на початку жовтня підприємство агрохолдингу у Глухові на Сумщині залишилось без електроенергії та газу, на полях пропадав зібраний врожай, був ризик виникнення місць займання і в результаті – спалаху екологічної катастрофи.

За всім стояв комерсант Яків Грибов.

Рейдери поставили підприємства «Росток-Холдингу» на межу виживання.

Нагадаємо, формальною причиною атаки на холдинг стала заява до поліції одіозного бізнесмена Якова Грибова, що окрім володіння відомим горілчаним брендом відзначився великою любов’ю до країни-агресора – Російської Федерації та її глобальних геополітичних проектів.

Три елеватори та зернові сховища були кілька тижнів заблоковані. Блокування здійснювалось правоохоронцями, зокрема, Державною службою охорони.

Коментарі