“Закрити питання України”, – розвідник розповів, що готує Кремль у 2019 році

У Росії вже підготували кілька варіантів для завершення повернення України в орбіту РФ.

Про це в інтерв'ю "Укрінформу" повідомив глава служби зовнішньої розвідки Єгор Божок.

Зараз під тиском РФ опинилися такі країни, як Вірменія та Білорусь. Не так давно заговорили про можливість приєднання Білорусі до Росії.

Божок пояснив, що в Кремлі дали чіткий сигнал усім спецслужбам, які працюють по "українському питанню", що Україну потрібно закрити.

За словами Божка, розроблені стратегії, згідно з якими Україна повинна буде повернутися в орбіту впливу Росії. При цьому все повинно пройти без будь-яких революцій в майбутньому. Перший план вже почав працювати. Згідно з ним, в країні повинні прийти до влади ті, хто влаштовує Росію або налаштований на проросійську дугу.

При провалі цього плану в Україні запустять хаос, і він буде тривати до тих пір, поки країна не прийме гру Кремля. Якщо все це провалиться, то Кремль готовий піти на повномасштабну військову операцію.

Божок пояснив, що служба зовнішньої розвідки вже почала операцію щодо запобігання втручання РФ у українські вибори. Влада Російської Федерації готується до особливо потужних операцій стосовно втручання у вибори президента України, які відбудуться вже навесні 2019 року.

Коментарі