Закон про реінтеграцію Донбасу викличе у Росії істерику: у Порошенка розповіли, що найбільше розізлить Москву

Новий закон про реінтеграцію Донбасу викличе справжню істерику в Москві, оскільки влада Росії отримає потужний удар від України, що тягне за собою ряд наслідків для РФ згідно з міжнародним правом.

Про це повідомив політолог, колишній народний депутат Віктор Уколов.

Поза всяким сумнівом, в Кремлі закон буде викликати безсило-агресивне неприйняття, оскільки основні анонсовані параметри законопроекту на 100% йдуть в розріз з офіційними штампами пропаганди Росії.

Ба більше, закон визначить правовий статус ОРДЛО як тимчасово окупованих територій, що тягне за собою ряд наслідків згідно з міжнародним правом. Уколов зазначив, що вперше Росію назвуть країною-агресором в законі, який ставить хрест на подальших спробах Кремля відмежуватися від окупації, вдавши, що російських військових на Донбасі немає, і цинічно брехати, що танки бойовики купили в військторзі.

За інформацією, яка вже відома, закон фіксує право України на самооборону відповідно до 51 статті Статуту ООН.

Політолог пише, що справа не тільки в тому, що юристи знайшли формулювання, щоб уникнути оголошення війни. Важливо, що збройний напад на Україну як члена ООН законодавчо фіксується як дії Росії, від якої ми маємо повне право на колективну самооборону. Тому реакція Москви очікується істерична та агресивна.

Уколов передбачає розконсервацію всіх агентів впливу всередині країни, які кинуться в атаку на цей закон. І саме його обговорення в Україні покаже чіткий вододіл і виявить всіх, хто буде діяти в інтересах Кремля.

Інші новини

Коментарі