Захоплення земельних паїв у Врадіївському районі – розслідування триває

Власника фермерського господарства «Каро» Юрія Ханагяна звинувачують в агрорейдерстві – захопленні земельних паїв у Доброжанівці Врадіївського району, що на Миколаївщині, шляхом фальсифікації договорів на оренду землі та фізичній протидії спробам власників земельних паїв зайти на свої поля. Як стверджують мешканці Врадіївщини, місцеві поліція, прокуратура та суд діють в інтересах скандального фермера, а людей у селі просто залякують.

Ось лише декілька типових прикладів, як виробничо-комерційне підприємство «Каро» просто ігнорує рішення суду.

«В 2016 році в лютому місяці було прийнято рішення про те, щоб мені земельний пай повернути. Просто злісно не виконується рішення суду», – скаржиться власниця земельного паю Віра Осипенко.

«11 років ми судимося, не можемо ніяк відсудити. Є рішення вже вищого суду, щоб визнати цю угоду недійсною, але ж на поле ми зайти так і не можемо», – додає інша власниця паю на території сільської ради Доброжанівки Мар’яна Бойко.

Тож представники ГО «Стоп Корупції» вирішили запитати і у поліції, чому ж досі місцевий царьок Ханагян не повертає людям землі. Проте Михайло Пелих, керівник Врадіївського відділу поліції, від прямої відповіді ухилився, посилаючись на таємницю слідства і на те, що наразі слідчо-оперативна група працює.

Деталі власного розслідування «Стоп Корупції» – у сюжеті.  

Коментарі