Захоплений Крим знову на порозі екологічної катастрофи: подробиці критичної ситуації

Сьогодні стало відомо про те, що на окупованому Кримському півострові назріває нова екологічна катастрофа.

Екологи стурбовані тим фактом, що в окупованому країною-агресором Криму є серйозні проблеми з прибиранням сміття, а на деяких місцях скупчуються величезні гори цих відходів, повідомляє "Діалог.UA".

Фахівці у сфері екології впевнені, що незабаром стануть утворюватися стихійні звалища, в результаті чого будуть з'являтися щури, які становлять величезну небезпеку для людей, тому що є переносниками різних хвороб.

Еміне Ібраімова, яка є активісткою руху "Вільний Крим", повідомила, що така тенденція рано чи пізно позначиться на здоров'ї кримчан. Борис Яремко, який є громадським діячем в окупованому Криму, розповів про те, що окупаційна влада півострова нічого не робить для того, щоб вирішити цю серйозну проблему. Він запевняє, що ще пару років розвитку такої тенденції, і Кримський півострів стане величезним сміттєзвалищем, а що стосується підземних джерел, то вони піддадуться зараженню від стічних вод з каналізації та полігонів для сміття.

Також своїм баченням щодо цієї страшної ситуації поділився відомий блогер Олександр Гірський, який заявив, що масштаби цієї проблеми величезні, а окупанти не до кінця розуміють або не хочуть розуміти ступінь загрози, оскільки для них достатнього того, що відходи вчасно вивозять з контейнерів.

Коментарі