Захищаєш ліс – отримуй по голові: троє в масках напали на донецького еколога Діброва

5 вересня близько 22 години у місті Миколаївка Донецької області стався напад на громадського активіста, керівника ГО «Еко Родина» Віктора Діброва. Троє нападників в масках підстерегли його біля квартири та почали бити. Цього разу Віктору пощастило відбитися, він живий, але є травми. Ступінь тяжкості наразі з'ясовують лікарі. Про спробу розправи з активістом повідомили представники святогірського осередку «Стоп корупції».

«Цей напад, імовірно, помста Діброву за його непохитну позицію в боротьбі з «чорними лісорубами», які знищують зелені насадження вздовж автомобільних доріг. Саме після виходу в ефір журналістського розслідування «СтопКору» – «Стражі лісу» на Діброва напали. Комусь дуже не хочеться втрачати мільйони гривень, які приносять незаконні вирубки», – зазначають святогірські активісти проекту.

Додамо, у розслідуванні «СтопКор» показав, як на Львівщині гектари українського лісу вирубуються під виглядом очищення неіснуючих доріг. Даний факт підтвердили в екологічній інспекції. Так порушення зафіксували у Доброгостівському лісництві. Екологи та знімальна група знайшли одразу три незаконних кар’єри у лісі. Примітно, що всі виникли уздовж неіснуючої дороги. За даними журналістів, таке варварство проти природи вигідно лісничому.

Головний лісничий Доброгостівського лісництва ДП, а за сумісництвом депутат Дрогобицької міської ради Василь Панів почав клеїти дурня, вдавав, що не бачив жодного кар'єра, хоча був на місці подій.

Керівник Дрогобицького лісгоспу Василь Матяшовський обіцяв журналістам розібратись у ситуації, однак сказаного так і не виконав.

Коментарі