Захарченко відібрав бізнес у донецького бізнесмена та вигнав його з “республіки”

Олександр Захарченко вирішив видворити з "республіки" місцевого підприємця. Для цього він ввів проти нього так звані персональні санкції, відібрав бізнес, житло та не дозволив вивезти з собою цінні речі.

Новину передає "Преса України".

У "ДНР" продовжують збирати урожай з чужих полів. На цей раз лідер "республіки" Олександр Захарченко вирішив забрати бізнес в Олександра Ахунзянова, колишнього депутата Докучаєвської міськради. Так, місцевий підприємець мав холдинг "ДОРС Еліт +", який обслуговує понад 700 торгових точок в 155 населених пунктах області.

Ватажок "ДНР" не прокоментував своє рішення. Однак відомо, що окрім бізнесу він позбавив донеччанина й житла. Захарченко розпорядився позбавили житлової нерухомості Ахунзянова, а також всього його нажитого майна. Однак на цьому "санкції" проти бізнесмена на закінчились. Останньому також заборонили в'їзд у "ДНР". Крім того, покинути "республіку" він зміг без "валютних цінностей".

В "указі" Захарченка зазначено, що над підприємством, торговельними об'єктами, рухомим та нерухомим майном Ахунзянова буде введено "державне управління". Як відомо, після того, як бойовики РФ незаконно підняли прапор "ДНР", торгові точки донеччанина у регіоні продовжили функціонувати. Тут люди могли обміняти видані російськими найманцями ваучери на необхідні їм товари.

Коментарі