Захарченка налякала ідея Януковича про референдум на Донбасі

Ватажок терористів, які окупували частину Донбасу і назвали свої території "ДНР", Олександр Захарченко розповів ЗМІ, як він ставиться до ініціатив екс-президента України Віктора Януковича щодо нового референдуму на території захоплених проросійськими бойовиками районів Донобласті.

Про це пише "Діалог.UA", посилаючись на російський "Інтерфакс".

Чільний в терористичній організації, який сповідує ідеї "руського мира" на території України, заявив, що сенсу в проведенні додаткового народного голосування про статус тих донбаських районів, що знаходяться під окупацією, немає. "Єдиний законний референдум, який пройшов в Донбасі, це референдум 2014 року, і про інші не може бути мови", - заявив Захарченко журналістам, коментуючи пропозицію екс-президента України Віктора Януковича провести референдум про статус Донбасу, якщо Київ не виконає мінські угоди.

Таким чином Захарченко лише підтвердив здогади багатьох експертів, що він боїться втратити владу в "ДНР", люди якої захочуть повернутися під контроль Української держави після всіх безчинств терористів. Нагадаємо, раніше Янукович пропонував організувати "референдум", якщо Україна не виконає мінські угоди. Але зрозуміло, що це маніпуляція. Завжди мерзенним порушником "Мінська" є Росія і її підлеглі в захоплених "республіках".

Коментарі