Забудовник скверу розвідника Максима Шаповала пропонував хабар активістам “Стоп корупції”, які хочуть зберегти пам’ять про героя

Забудовник Володимир Сельський, який планував звести житловий будинок на Повітрофлотському проспекті, 11/15, на місці скверу пам'яті героя України Максима Шаповала, намагався підкупити активістів "Стоп корупції" та пропонував гроші вдові розвідника. Про це повідомив координатор проекту Роман Бочкала.

"Забудовник виявився неабияким негідником. Такий собі Володимир Сельський. Іменами гучними прикривається. В наш офіс приїздив. Без запрошення. Пропонував хабар. Хвалився, що про все домовився із дружиною Героя... він намагався підкупити навіть її. Тварюка. Там нічого святого. Лише гроші, за які він купив право будуватись. Проте зламав зуби об порядних людей. Не все купується і не все продається",  – написав координатор "Стоп корупції" у своєму Фейсбуці.

Нагадаємо, земельна комісія Київради підтримала рішення про скасування договору оренди на земельну ділянку на Повітрофлотському проспекті, де забудовник на місці скверу пам'яті героя України Максима Шаповала хотів звести висотку. Проект рішення члени комісії передали на розгляд Київради, далі слово за депутатами. Про це із зали засідання повідомили активісти "Стоп корупції", які разом з місцевими жителями виступають на захист скверу.

Додамо, активісти "Стоп корупції" спільно з жителями будинків на Повітрофлотському проспекті, 11/15 у Києві створили ініціативну групу для того, щоб відстояти сквер Максима Шаповала від знищення та забудови. Таке рішення активісти проекту ухвалили з жителями району після спільної акції протесту.

Додамо, ТОВ "Аргумент-ВВ" планував звести на місці скверу пам'яті Максима Шаповала на Повітрофлотському проспекті житловий будинок. Ділянку у 0,19 га компанія отримала в оренду на 25 років у 2004 році за часів міського голови Олександра Омельченка. Тоді на місці зеленої зони планували зробити торговельний центр. У забудовника немає відповідних дозвільних документів та погоджень. Про це після акції протесту жителів району проти знищення скверу названого на честь загиблого розвідника повідомив координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

Керівника спецназу розвідки, учасника спецоперацій АТО Максима Шаповала вбили напередодні святкування дня військової частини, яку він очолював. Основні версії колег – помста за "моторол" або російський слід.

Командир спецназу Головного управління розвідки – полковник Максим Шаповал загинув унаслідок потужного вибуху в автівці 27 червня о 8:15 ранку в Солом'янському районі Києва.

У нас сегодня важная победа. Уже почти окончательная. Мы добились её вместе с жильцами Соломенского района. Есть сквер...

Posted by Роман Бочкала on 24. november 2017. a.

Коментарі