Забрати, продати, перепродати: як в «Укрпрофоздоровниці» розпорядились водогоном у Поляні

11.09.2018 15:22

Не передали у комунальну власність, потім продали, а згодом перепродали. Так у ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» розпорядились водогоном у Поляні на Закарпатті. У результаті перепродажів місцеві жителі та відпочивальники у санаторіях залишились без води. Про таку схему стало відомо активістам «Стоп корупції». Представники проекту уже поспілкувались з головою Полянської сільради.

За словами голови Полянської селищної ради Івана Дрогобецького, у 95 році "Укрпрофоздоровниця" відповідно до закону про передачу житлового фонду у комунальну власність повинна була передати на баланс сільради 9 житлових будинків разом з інфраструктурою.

Житлові будинки передали, а водогін "Луг" - ні, оскільки він перебував на балансі "Закарпаткурортрембуду" (філія "Укрпрофоздоровниці"), що знаходився у стані банкрутства. З того часу до 2015 року жодних дій щодо передачі водогону селу не відбувалося. В 2015 році сталася аварійна ситуація, коли багатоквартирні житлові будинки та санаторії залишилися без води.

Полянська сільська рада ухвалила рішення про передачу цього водогону до комунальної власності. Але "Укрпрофоздоровниця" подала до суду, ніби це їхня власність. Виявилося, що у 2000 році водогін "Луг" перепродавався спочатку об'єднанню "Закарпаткурортрембуд", потім санаторію" Сонячне Закарпаття". Це філії "Укрпрофоздоровниці".

Тим самим "Закарпаткурортрембуд" збанкрутував та позбувся забов'язання передати водогін "Луг".

Дивним є те, що реєстраційна картка БТІ на водогін "Луг" видана неіснуючим підприємствам, - розповіли активісти «Стоп корупції».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X