Забороняють показувати правду: в ООН повідомили про неймовірне зростання випадків нападу на українських журналістів

В ООН зафіксували величезне зростання насильства стосовно українських журналістів. Варто зазначити, що цей показник зріс на 210% в порівнянні з попереднім звітним періодом.

Думки в соцмережах розділилися з цього приводу.

Організація Об'єднаних Націй повідомила про те, що кількість нападів на журналістів зросла на цілих 210%, якщо порівнювати з попереднім періодом звіту. Суть порушень полягає в нехтуванні свободою вираження поглядів, а також свободою ЗМІ.

Доповідь управління ООН з прав людини на території України інформує, що в період з 16 травня по 15 серпня цього року виявлено 32 порушення прав журналістів, а також активістів. Дані ООН показують 23 порушення стосовно співробітників ЗМІ. Крім того, в ООН зафіксували фізичні атаки на журналістів, де було застосовано насильство.

Деякі з цих атак закінчилися смертями журналістів. Досі точаться суперечки про те, хто ж весь час атакує журналістів і активістів. Користувачі соцмереж стверджують різне: одні кажуть про руку Кремля, інші ж про звичайних злочинців. На жаль, фахівці поки що не надали ніякої інформації з цього приводу.

Коментарі