“За що? А просто так!” – Держземагентство подарувало чоловікові землі на 4 мільйони гривень

27.08.2018 12:59

Прокуратура Київської області з’ясувала, що 5 років тому Головне Управління Держземагентства у Київській області подарувало громадянину ділянку землі вартістю понад 4 млн гривень.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

Як установила прокуратура, у серпні 2013 року наказом Головного Управління Держземагентства у Київській області передано у власність громадянину земельну ділянку площею майже 1,5 га вартістю понад 4 млн грн для ведення особистого селянського господарства на території Стовп'язької сільської ради Переяслав-Хмельницького району.

Щоправда, передача землі виявилась невідповідною до вимог земельного законодавства, оскільки дана земельна ділянка розташована в межах міста Переяслав-Хмельницький і входить в генеральний план забудови міста.

У відповідь на порушення законодавства України, Бориспільська місцева прокуратура пред'явила позов до суду із вимогою визнання наказу Держземагентства недійсним та повернення земельної ділянки площею майже 1,5 га вартістю понад 4 млн грн з чужого незаконного володіння на користь територіальної громади міста Переяслав-Хмельницький.

Читайте також: "Свята земля" родини "Кривавого Пастора": звідки у родичів Турчинова розкішні домоволодіння.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X