За Путіна проголосувало 77,65% росіян, – ЦВК РФ

В Росії пройшли вибори президента. За даними ЦВК РФ, після обробки 99,5% бюлетенів виявилося, що 76,65% голосів громадяни віддали за Володимира Путіна. 

Новину передає "Преса України" з посиланням на дані ЦВК РФ.

За даними виборчої комісії, цього разу Путін набрав рекордну кількість голосів: за нього проголосувало біля 54,4 млн росіян. Для порівняння, на минулих виборах, які пройшли у 2004 році, він отримав на 5,1 млн голосів менше.

"У кандидата від КПРФ Павла Грудініна 11,81% голосів, у лідера ЛДПР Володимира Жириновського – 5,67%. Середня явка на вибори склала понад 67%", – повідомили у ЦВК РФ.

До слова, так звані "вибори" російського гаранта пройшли й в анексованому Криму. На декількох дільницях були встановлені приховані камери, які зафіксували майже нульову явку. Проте після закриття виборчих дільниць було чітко видно, як працівники комісії пачками запихували папери у ящики для голосування.

За даними ЦВК Росії також стало відомо, що «в Криму у Путіна рівень підтримки 92,19%, а явка склала 63,86%".

Зазначимо, країни ЄС не визнали вибори російського президента на території окупованого Криму. Так, через незаконні вибори та інцидент з отруєнням родини Скрипаля у Великобританії, Польща вирішила вислати російських дипломатів з країни.

Коментарі