За і проти Супрун: під судом у Києві зібралися прихильники та критики в.о. міністра охорони здоров’я України

"Мочи манту – ламай систему". З такими закликами під Окружним адміністративним судом Києва зібрались прихильники в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун. На противагу їм вийшли критики підходу виконувачки обов'язків міністра до реформи системи охорони здоров’я із плакатами: "Супрун на посаді – загроза здоров'ю". 

У суді сьогодні має відбутись розгляд клопотання Міністерства юстиції України про скасування заборони Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров'я. Згідно з раніше оприлюдненою інформацією, засідання має розпочатися о 14:00.

"Суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи", – йшлося у тексті ухвали суду щодо отриманого від уряду клопотання.

Нагадаємо, 5 лютого Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун "вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень голови МОЗ".

Позов проти Супрун подав представник Радикальної партії Ігор Мосійчук. Він вимагає позбавити урядницю права обіймати посаду.

Уляна Супрун понад два роки, від липня 2016 року, є виконувачем обов'язків міністра охорони здоров'я.

За цей час в Україні відбулася серія спроб зміни влади у кількох відомих медичних навчальних закладах. Зі скандалами, за участю так званих тітушок у вишах не допускали до виконання службових обов'язків керівників, ректорів звільняли за надуманими причинами.

У цей час позиція МОЗу на чолі із Супрун була неоднозначною. Рейдерів визнавали керівниками, а спроби законних ректорів потрапити на роботу у супроводі держвиконавців вважали рейдерським захопленням.

Коментарі