За одіозного суддю Чауса взявся Інтерпол

Суддю Миколу Чауса, який прославився "скарбом" у вигляді трилітрової банки з доларами, тепер шукатиме Інтерпол. Так, у базі організації вже з'явилось ім’я біглого служителя Феміди.

Новину повідомляє "Преса України".

Суддю Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса віднесли до бази Міжнародної організації кримінальної поліції. Тепер Інтерпол шукатиме українського втікача, який прославився справами проти автомайданівців та Геннадія Корбана.

Нагадаємо, у минулому році служителя Феміди зловили на гарячому, коли він отримував хабар у розмірі $150 тисяч. Гроші були сховані у скляній трилітровій банці. Тоді суддю не затримали через суддівський імунітет. Однак у листопаді минулого року Чауса оголосили у міжнародний розшук з метою арешту і подальшої екстрадиції в Україну.

Відомо, що наразі Чаус знаходиться у Молдові. Проти українського судді застосовано запобіжний захід – домашній арешт. Так, молдовські правоохоронці заявили, що Чаус незаконно перетнув молдавсько-український кордон. До слова, рішення про його екстрадицію має ухвалити президент Молдови.

Коментарі