За кого вболіватиме у півфіналі голова НАЗК – «СтопКор» обговорив з Олександром Мангулом футбольні питання

Координатор проекту «Стоп Корупції» Роман Бочкала зустрівся із головою НАЗК Олександром Мангулом, щоб поговорити... про футбол. Але, на жаль, не у вболівальницькому форматі. Як повідомляє Роман на своїй сторінці у мережі facebook, мова йшла про корупцію в українському футболі.

«На жаль, корупції в ньому вистачає. Голова ФФУ Андрій Павелко клієнт НАЗК. По ньому наразі проходить детальна перевірка. А ще є протоколи про конфлікт інтересів, які за тиждень мають бути скеровані до суду.

Зібрані матеріали свідчать про прийняття рішень Павелком в стані реального конфлікту інтересів. Під час засідань комітету з питань бюджету та пленарних засідань ВРУ. А також порушення ним обмежень щодо сумісництва статусу народного депутата України у звязку з перебуванням на посаді члена Ради директорів Компанії UEFA Events SA, яка є прибутковою організацією. Оборудками в ФФУ вже також займається НАБУ. Це мені особисто підтвердив Артем Ситник.

Такого немає ніде в Європі щоб голова футбольної федерації був ще й топ-чиновником. Та впливав на розподіл мільйонів на підконтрольні йому структури. Про все це вже загально відомо завдяки журналістським розслідуванням. Зокрема багато зусиль доклав мій колега Kostyantyn Andriyuk. Павелко має визначитись. Хто він - депутат чи спортивний функціонер. Сидіти на двох стільцях не зручно і небезпечно. Можно впасти» - пише коррдинатор «СтопКору».

Звісно, не обійшлась зустріч й без інсайдерської інформації – «СтопКору» вдалось дізнатись, що у півфіналі Кубку світу, який відбудеться у середу 11 липня, голова НАЗК буде вболівати за збірну Англії. Ну, а «СтопКор» майже у повному складі, звісно, за Хорватію.

Коментарі