За кого агітує голова Житомирської ОДА у свій робочий час? – Точка зору

20.02.2019 15:07

13 лютого о 15:49 голова Житомирської ОДА Ігор Гундич у свій робочий час розмістив у Facebook пост з ознаками передвиборної агітації та використанням адміністративного ресурсу.

В публікації Гундича є фото звернення з підписами голів міст Житомирської області та ОТГ. У цьому так званому зверненні немає адресата (кому воно спрямоване) і воно є абсолютно безглуздим - вважає автор. Крім того, на його думку, публікація голови ОДА має ознаки передвиборної агітації та використання адміністративного ресурсу.

Варто зауважити, що відповідно до ст. 64 ч.1 п.2 Закону "Про вибори Президента України", участь у передвиборній агітації забороняється органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їхнімі посадовим і службовим особам у робочий час (крім випадків, коли відповідна особа є кандидатом на пост Президента України).

Текст посту:

50 голів ОТГ Житомирщини підписали звернення на підтримку головної реформи держави — децентралізації, ініційованої президентом України Петром Порошенком. Це єдина позиція команди, яка дбає про розвиток і майбутнє громад. Петро Порошенко — перший президент, який реально віддав повноваження і головне – фінансовий ресурс на місця. Завдяки цьому громади за декілька років досягли більше, ніж за історію незалежності держави.
P.S.: І так — ми знову перші в децентралізації!

ОЛЕКСАНДР ІГНАТЬЄВ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X