За хабар – під суд

На Кіровоградщині двох чиновників, обвинувачених у отриманні неправомірної вигоди, судитимуть.

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом отримання неправомірної вигоди у розмірі трьох тисяч гривень сільським головою та землевпорядником сільської ради у Маловиськівському районі.

Обвинувальний акт відносно чиновників за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч. 2 ст. 369-2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

Санкції інкримінованих статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Нагадаємо, голову та землевпорядника сільради було затримано «на гарячому» 22 вересня поточного року.

Кошти чиновники вимагали від мешканки району за сприяння в отриманні дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво складу.

Коментарі