Влада Дніпропетровської області не розглядає питання про передачу планує Мараганецького водоканалу в управління від обласної ради до міста Марганець. Про це стало відомо активістам місцевого осередку "Стоп корупції" під час виїзної наради, яку провів Валерій Безус із керівництвом Марганецького водоканалу.

"Керівництво водоканалу зазначило, що такі дії місцевої влади дуже негативно впливають як на колектив підприємства, який знаходиться у "підвішеному стані", так і на мешканців міста. Оскільки міська рада метою своїх дій вважає зниження тарифів, деякі абоненти водоканалу відкладають свої розрахунки за спожиті послуги до "кращих часів". При цьому якихось економічних обґрунтувань для можливості зменшення тарифів Марганецька міська рада не надає", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" повідомляли про те, що у Марганці КП "Марганецьке ВУВК "ДОР", яке постачає воду жителям, навмисно доводять до банкрутства.

Проект рішення про ліквідацію КП "Марганецьке ВУВК "ДОР" планують винести на розгляд сесії облради 14 липня. Про такі плани міської влади Марганця стало відомо місцевим представникам проекту.

"Сумнозвісна ставлениця Олександра Вілкула Олена Жадько, мер Марганця, хоче влаштувати містянам черговий "мор". Після "холодомору", коли Новий Рік та Різдвяні свята люди провели у темряві та холоді, а температура в приміщеннях ледь сягала двох градусів тепла, чиновниця націлилась на новий рекорд – "водомор".

Попри негативні висновки комісії з ЖКГ, на майбутню сесію облради 14 липня планується винести проект рішення про ліквідацію КП "Марганецьке ВУВК "ДОР". Ба більше: Жадько планує вивести під стіни облради бюджетників, які вдаватимуть з себе "обурених мешканців" і виступатимуть проти діючого КП.

Натомість заповзятлива посіпака Вілкула, яка є досвідченою в підкилимних іграх і нищенні налагоджених працюючих систем, хоче створити власне комунальне підприємство, яке займатиметься водопостачанням Марганця. Саме така практика свого часу і призвела до сумнозвісного "холодомору" – з метою власного збагачення представники Опозиційного блоку вирізали 50 кілометрів труб централізованої системи теплопостачання, а потім на сесії Марганецької міської ради було прийнято рішення "Про відключення від мереж централізованого теплопостачання багатоквартирних будинків, бюджетних та інших установ незалежно від форм власності, що опалюються від Центральної парокотельні та інших котелень КП "Марганецьтепломережа", – зазначають місцеві представники "Стоп корупції".

"Зараз пожадлива Жадько прагне поставити на чолі власноруч створеного комунального підприємства кишенькового керівника, аби фактично зробити містян своїми заручниками. Адже жодних підстав для зниження тарифів на водопостачання і водовідведення не існує, а витрачати бюджетні кошти на компенсацію різниці в тарифах Олена Жадько не готова – краще "розпилювати" бюджетні кошти. Цьому підтвердження – витрачання на неякісну укладку доріг взимку та 30 млн грн, на розчистку русла річки з облаштуванням зони відпочинку біля кладовища – 40 млн грн, на облаштування парку з туалетом під вікнами багатоповерхового будинку – 15 млн грн та багато іншого. Водночас, чиновниця пускає з молотка бібліотеку, в яку інвестував гроші фонд Білла Гейтса", – розкрили плани очільниці Марганця місцеві громадські активісти.

 

 

Коментарі