За даними “СтопКору”, вбитий у Херсоні бізнесмен знав, що його “замовили”

Вбитий у Херсоні бізнесмен Ігор Пащенко дізнався про те, що його замовили два тижні тому. Про це журналістам «СтопКору» повідомила дружина вбитого.

«До Ігоря Пащенка дійшли чутки, що його вбивство замовили. Про це йому повідомила людина, наближена до правоохоронних органів», – зазначили журналісти «СтопКору».

Додамо, дружина вбитого у Херсоні бізнесмена Ігоря Пащенка розповіла «СтопКору» подробиці загибелі чоловіка.

Ірина Пащенко повідомила, що на допит у справі загибелі її чоловіка прибув і Володимир Сальдо – колишній мер Херсона, з яким у загиблого були бізнес-суперечки. Жінка пов’язує загибель чоловіка з «Домініканською історією» з викраденням брата загиблого – Дениса та протистоянням його з Володимиром Сальдо. Ірина одразу після кількагодинного допиту зустрілась з журналістами «Стоп корупції».

«СТОПКОР» ДІЗНАВСЯ ШОКУЮЧІ ПОДРОБИЦІ ВБИВСТВА БІЗНЕСМЕНА ПАЩЕНКА, БРАТА ЯКОГО ВИКРАВ МЕР САЛЬДО У ДОМІНІКАНІ Дружина вбитого у Херсоні бізнесмена Ігоря Пащенка розповіла «СтопКору» подробиці загибелі чоловіка. Ірина Пащенко повідомила, що на допит у справі загибелі її чоловіка прибув і Володимир Сальдо – колишній мер Херсона, з яким у загиблого були бізнес-суперечки. Жінка пов’язує загибель чоловіка з «Домініканською історією» з викраденням брата загиблого – Дениса та протистоянням його з Володимиром Сальдо. Удова одразу після кількагодинного допиту зустрілась з журналістами «Стоп корупції». Вона зазначила, що незадовго до загибелі чоловіку погрожували, про це подружжя дізналося близько двох тижнів тому. Жінка також повідомила, що бачила, як колишній мер Херсона Володимир Сальдо прибув на допит. Нагадаємо, увечері 24 квітня у Дніпровському районі Херсона невідомий вистрілив у місцевого бізнесмена Ігоря Пащенка. Від отриманих травм чоловік помер на місці. Охоронник бізнесмена перебуває у лікарні у важкому стані.За фактом відкрито кримінальне провадження за Ч.2 ст. 115 ККУ (навмисне вбивство). «Нам вдалось поспілкуватись з удовою загиблого. Вона пов’язує вбивство чоловіка із його бізнесовою діяльністю і зазначила, що нещодавно Ігореві погрожували представники колишнього мера Херсона Сальдо», – розповіла журналістка проекту Ася Глуцька. Нагадаємо, раніше «СтопКор» дізнався ексклюзивні подробиці в історії про затримання екс-мера міста Сальдо за обвинуваченням у викраденні людини в Домініканській республіці та з’ясував, як засуджений до 25 років тюремного ув’язнення там політик розгулює на свободі в Україні. Журналісти знайшли бізнес-партнера політика Дениса Пащенка, якого той викрав та застосовував до нього тортури. Журналісти дізнались, що Сальдо за часів мерства став доларовим мільйонером, а його родина володіє елітною нерухомістю. «СтопКор» знайшов усіх фігурантів справи та розібрався, які документи та факти зі своєї діяльності імовірно хотів приховати Сальдо під час скандальної історії у Пунта-Кані. А також журналісти розвідали, чому правоохоронці в Україні не розслідують справу Сальдо.

Posted by Стоп корупції on 25. aprill 2018. a.

Вона зазначила, що незадовго до загибелі чоловіку погрожували, про це подружжя дізналося близько двох тижнів тому. Наразі Ірина не довіряє правоохоронцям та додає, що у затриманих підозрюваних у вбивстві виявили документи, пов’язані із Сальдо. Жінка також повідомила, що бачила, як колишній мер Херсона Володимир Сальдо прибув на допит.

Нагадаємо, увечері 24 квітня у Дніпровському районі Херсона невідомий вистрілив у місцевого бізнесмена Ігоря Пащенка. Від отриманих травм чоловік помер на місці. Охоронник бізнесмена перебуває у лікарні у важкому стані.

За фактом відкрито кримінальне провадження за Ч.2 ст. 115 ККУ (навмисне вбивство).

Коментарі