За даними “СтопКору”, в асоціації роботодавців підтримали новації у галузі від Укртрансбезпеки

02.03.2018 12:59

Колишній міністр транспорту, а нині голова Федерації роботодавців транспортної галузі Орест Климпуш схвально висловився щодо запроваджених керівництвом Укртрансбезпеки нововведень. Про це Климпуш розповів в інтерв’ю журналістам «СтопКору».

«У суспільства є дуже великі надії на вас. Великі надії та підходи, які демонструє, зокрема, ваше керівництво – це свідчить про те, що є розуміння, є бажання і є перспективи. З такими підходами, як у вас, майже ніхто не працює, тобто ті підходи, які мають працювати і реалізовуватися, якраз полягають в запровадженні відповідального ставлення», – зазначив Орест Климпуш.

Нагадаємо, голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк розповів про впровадження вагового контролю на дорогах, посилення штрафів для порушників норм транспортних перевезень, посилення штату кваліфікованими працівниками та придбання сучасних технічних засобів роботи.

Зазначимо, що активісти «Стоп корупції» планують проводити спільні з представниками Укртрансбезпеки рейди з контрольного зважування багатотонних вантажівок для протидії псуванню дорожнього покриття.

Коментарі